Kadeřníci


Salon Petra Měchurová


Petra Měchurová patří mezi nejznámější kadeřnice nejen v České republice, ale především v zahraničí. V hlavním středu zájmu je vždy klient, vše se točí kolem něj – konzultace, komunikace, čistota, dokonalé vlasy a vlastně vše, co by měla kvalitní služba obsahovat. Kreativita a talent – přesně tím se Salon Petra Měchurová pyšní.

www.petramechurova.cz

Atelier Tomáš Kotlár


Přední český kadeřník Tomáš Kotlár s třicetiletou praxí v oboru vede Kadeřnický ateliér Kotlár, který sídlí na pražském Újezdě a který se řadí mezi špičku české kadeřnické scény. Salon zákazníkům nabízí kompletní služby. Tomáš je aktivním iniciátorem nových projektů a snaží se přinášet na český kadeřnický trh inovace.

www.atelierkotlar.cz

Kadeřnický salon Jarky Čechové


Salon Jarky Čechové existuje již devět let a nachází se v samém centru Prahy, nedaleko Václavského náměstí. Kromě kadeřnických služeb nabízí i poradenský servis a nové příjemné prostředí. Salon zahrnuje nově i diagnostickou zónu, mimo jiné nabízí vizážistické služby, manikúru a pedikúru.

www.jarkacechova.cz

Salon Joshua


Tým pravidelně školených kadeřníků vytváří moderní účesy se zaměřením na extravaganci. Cílem Salonu Joshua je dát klientům něco navíc, ne jen běžnou, perfektně odvedenou službu. Tato přidaná hodnota se projevuje v individuálním přístupu a vzniká v příjemné atmosféře originálního interiéru studia.

www.joshua.cz

Vlasové studio Gryf


Vlasové studio Gryf majitelů Dity a Tomáše Bayerových existuje s dlouhou tradicí již od roku 1993. Díky pravidelnému vzdělávání na odborných seminářích se pyšní vysokou profesní úrovní. Interiér studia klade důraz na čisté linie, praktičnost a komfort prostředí.

www.vlasovestudiogryf.cz

Libor Šula The Salon


Prestižní kadeřnický salon Libor Šula The Salon se nachází v historickém centru Prahy a nově i v Plzni. Jeho zakladatel Libor Šula patří mezi ambasadory značky L’Oréal Professionnel. Punc jedinečnosti si jeho salony vydobyly především díky stoprocentnímu servisu, osobnímu přístupu a příjemně vřelému prostředí.

www.liborsula.cz

Salon Lafayette Gallery


Salon Lafayette Gallery vás okouzlí svou nezaměnitelnou atmosférou a vynikající dopravní dostupností. Nachází se totiž na Florenci v Praze 1. V designovém interiéru vás obslouží vynikající profesionálové, kteří pracují výhradně s vlasovou kosmetikou L’Oréal Professionnel a Kérastase.

www.lafayette-gallery.cz

Vlasové studio Mirage


Malý útulný salon s přátelskou atmosférou. Velký důraz je kladen na osobnost klientů. Studio nabízí kompletní portfolio značky L’Oréal Professionnel. Spokojený zákazník je pro studio tou nejlepší reklamou. Navštívit salon můžete v Praze 4, v ulici E. Hyblerové.

www.mirage.kvalitne.cz

Studio Papilon


Studio poskytuje široké spektrum špičkových služeb, především profesionální hairstyling a dámské i pánské kadeřnictví inspirované současnými trendy v oboru. Kadeřníci proto pracují výhradně s produkty L’Oréal Professionnel. V prostorách mimo jiné naleznete například i špičková solária, manikúru či kosmetické ošetření.

www.studiopapilon.cz

Vlasové studio Twins


Již od svého vzniku klade důraz na svého klienta a péči, která mu je poskytována. O klienta ve studiu pečuje profesionální tým kadeřníků, kteří jsou pravidelně vzděláváni ve svém oboru, a to především v oblasti účesů a technologií. Jsou připraveni vytvořit společenský, večerní nebo i extravagantní účes podle specifických přání.

www.vlasovestudiotwins.cz

Hair studio Honza Kořínek


Individuální přístup, originalita, rodinná atmosféra a „velké srdce“ pro všechny – to je Hair studio Honza Kořínek, který klientům nabízí špičkový servis a individuální přístup. Salon je situován v srdci Královských Vinohrad kousek od náměstí Míru a zaměstnává ty nejlepší odborníky, je také členem HCF – vysokého kadeřnického umění.

www.honzakorinek.cz

Salon Unique


Jedinečný styl, který respektuje vaši osobnost, to je cílem Zuzany Hejnové a jejího salonu, který se nachází v centru Prahy. Zakládá si na kreativitě, profesionalitě, odbornosti a kvalitě péče. Kadeřnické řemeslo vnímá jako umění, klade důraz na individuální a lidský přístup. Každému klientovi věnujeme s nejvyšší možnou péčí.

www.salonunique.cz

Kadeřnictví Picasso


Vzniklo v roce 1991 jako jedno z prvních soukromých kadeřnictví v České republice. Progresivní vývoj a kreativita týmu dokázaly, že salon Picasso patří mezi nejvíce vyhledávané v Praze. Mezi služby spadá kadeřnictví, manikúra, pedikúra. Samozřejmostí je i odborné poradenství. Salon najdete v Praze 5.

kadernictvipicasso.cz

Salon Anna


V saloně se specializují na kreativní střihy vkusně propojené s barvou. V salonu vám také nabídnou poradenství profesionální vizážistky. Váš šatník vyladí podle pracovního zařazení, ambicí a profese a vysvětlí působení barev na lidskou psychiku. Se značkou LP spolupracují již 25 let!

peskova@salon-anna.cz

Institut Orlane Praha


Institut si zakládá na komplexním záběru nabízených služeb a tak je kadeřnický salon s ucelenou péčí o vlasy a vlasovou pokožku jeho důležitou součástí. Nabízí tak hloubkové ošetření, moderní střihy i styling, pro pány Barber Corner, to vše s podporou kvalitních produktů.

ivana.zach@seznam.cz

Martina Hair Stylist


Díky zcela ojedinělému osobnímu pojetí, stoprocentnímu servisu a příjemně vřelému prostředí se tento děčínský salon stal vyhledávaným místem péče a relaxace. Vynikající, velmi kreativně orientovaná kadeřnice Martina Slánská, je skutečnou „kreativní hvězdou Severu“.

www.martinahairstylist.cz

Salon Ready For Cut


Kadeřnické studio Ready For Cut je zaměřené na účesové trendy propojené s módou. Kadeřníci jsou pravidelně školeni v účesových trendech. Každé zákaznici poradíme s výběrem barvy, střihu i doporučení vlasové kosmetiky pro domácí péči. Salon najdete na Novodvorské v Praze 4.


Salon Apriori


Salon Apriori je místem, kde se všichni cítí příjemně a komfortně. Poskytujeme vysoký standard péče a kvality, které znáte ze známých salonů v centru. Nabízíme služby od kadeřnictví, kosmetiky, manikúry, pedikúry až po depilace a masáže. Najdete je v Praze 8 v Dolních Chabrech.

www.apriorisalon.cz

Kadeřnictví Čacká Martina


Zkušenou kadeřnici Martinu Čackou najdete v salonu na předměstí Neratovic v Kojetické ulici. Martina spolupracuje se značkou L’Oréal Professionnel více než 20 let, specializuje se na barvu a střih vlasů, dokonale skloubené v komerčních účesech.


Ateliér Glam


Profesionální kadeřnické služby v krásném designovém prostředí. Celý tým profesionálů spojuje vášeň pro kadeřnickou profesi, módu a design. Salon klade důraz na výjimečnou péči o klienta a individuální přístup, každá návštěva je tak mimořádným estetickým zážitkem.


Salon Vision by Tawan


Nabízí komplexní služby od kadeřnictví, manikúry, pedikúry, řas, thai masáží až po permanentní make-up. Poskytují nejen dokonalé služby, ale pro zákazníky organizují kurzy, jak správně pečovat o vlasy a vlasovou pokožku. Salon najdete v Říčanech u Prahy.

www.vision-salon.cz

Expert Salon Julia


Stylové kadeřnické studio nabízí kompletní kadeřnické služby, pohodlí, komfort a práci s těmi nejkvalitnějšími vlasovými produkty, předností je příjemné prostředí a poradenství v oblasti image. Nechte se hýčkat na adrese Expert Salon Julia, U Hostavického potoka, Jahodnice, Praha 9.

www.salonjulia.cz

Studio Robert Polák


Filozofií studia je individuální přístup k zákazníkovi. Neboť otřepanou frázi, že každá žena je krásná, zde spolu s naším týmem profesionálů uvádíme do praxe. Nabízíme také kosmetické služby a thajské masáže Waiwari. Moc se na vás těšíme v Mladé Boleslavi.

robert-polak-studio60.webnode.cz

Vlasové studio Vavruškovi


Hybnou silou salonu, člena francouzské kadeřnické asociace Haute Coiffure Française, jsou sestry Irena a Petra Vavruškovy. Salon se podílí na tvorbě nových účesových trendů, účastní se focení pro časopisy, odborných soutěží a proměn. Spolupracuje s mladými umělci z FAMU.

www.vavruskovi.cz

Salon Beauty Shape


Posláním salonu Beauty Shape je obnovit přirozenou krásu našich klientů bez bolestivých kosmetických procedur. Poskytujeme kompletní služby. Pražský kadeřnický salon nabízí služby dámského, pánského i dětského kadeřnictví.

www.beautyshape.cz

Salon Eliška Valkusová


Salon Eliška Valkusová se nachází v centru Kolína. V novém, příjemném prostředí se stará s láskou a maximální péčí o vaše vlasy. Salon nabízí špičkový servis a individuální přístup k osobnímu stylu každého zákazníka. Neustále sledujeme nové trendy v kadeřnickém světě.

www.eliskavalkusova.cz

Kadeřnický salon ChaCha


Kolínský kadeřnický salon Cha-Cha plně vystihuje humorné pojetí nejen interiéru salonu. Ryze pozitivní, profesionální přístup k zákaznicím nejen v salonu, ale i na řadě dobrovolných akcí, festivalech, kde se s těmito kreativními kadeřnicemi můžete setkat. Kreativita bez hranic.

www.chachasalon.cz

Kadeřnictví Evanescente


Profesionální vlasové studio, které poskytuje účesy na míru, profesionální poradenství a individuální nadstandardní péči. Salon se také specializuje na svatební účesy. Příjemné moderní prostředí salonu se nachází v centru Litomyšle.


Hair Salon Michaela Linhová


Salon nabízí služby dámského, pánského i dětského stříhání a vlasové péče. Od začátku řadí pohodlí a spokojenost zákazníka mezi své hlavní priority. Snaží se odhalit jedinečnou krásu u každého svého hosta. Salon se nachází v klidné části Kolína.

www.michaelalinhova.cz

Salon Petra Koppová


Kadeřnice světové úrovně Petra Koppová založila svůj salon jako profesionální značku, exkluzivně zasvěcenou krásným, zdravým vlasům. V poklidné a harmonizující atmosféře jde především o čas a zážitek, který si každý klient zaslouží. Vlasy jsou jejich vášeň!

www.salonkoppova.cz

Hair Design Moskevská


Tento karlovarský salon buduje vlastní a osobitý koncept péče o vlasy, krásu a relaxaci v profesionálním a přátelském duchu. Vedle špičkového Diagnostika a regenerace vlasů je důležitou součástí jejich práce, drží se motta "Milujeme božské vlasy".

www.hairdesignmoskevska.cz

Vlasové studio Maruška


Studio Maruška ve Varnsdorfu pracuje se značkou LP již 20 let. Majitelka kadeřnice Mária Jelínková je vyhledávaná svými zákaznicemi pro jedinečné, vysoce odborné barvení vlasů, prodlužování i zhušťování. Najdete ji v nádherných prostorách v Husově ulici ve Varnsdorfu.


Salon Zlaté nůžky


Mimo osobní a jedinečný přístup, který je standardem služby v salonu, se zaměřuje kadeřnice Olga na kreativní, ale i klasické komerční účesy. Její silnou stránkou je zaplétání copů a společenských účesů. Salon Zlaté Nůžky najdete ve Slavíkově ulici v Praze 3.


Salon Identita


Oáza pro všechny, kteří se rozhodli udělat něco nejen pro svůj zevnějšek, ale i pro svou duši. Prvotřídní vlasová péče, ale i kvalitní kosmetické, manikérské a pedikérské služby. Chcete-li se z návštěvy kadeřníka vracet nejen krásné, ale i spokojené, zastavte se na Letné na kus řeči a kávu!

www.salonidentita.cz

Misha Hair Studio


Kadeřnické umění tohoto salonu je propojením trendů z celého světa, noblesy a nadčasovosti. Neustálým zdokonalováním svých služeb, vzděláváním se v oboru a stvořením vlastní filozofie v duchu raw beauty získal punc jedinečnosti a exkluzivity.

www.mishahairstudio.com

Art Hair Design


Salon Art Hair Design založený Petrou Kubalčikovou se pyšní interiérem inspirovaným přírodou. V Olomouckém kraji je jediným členem HCF. Petra je uznávanou odbornicí na poradenství a diagnózu vlasů i vlasové pokožky, proto řadu let školí a je také steamPod ambasadorkou.

www.arthairdesign.cz

Salon Gabriela


Posadíte-li se do křesla Gabriely Kejmarové, máte jistotu, že jste své vlasy svěřili do rukou profesionálky, která vám poradí se změnou stylu, postaví váš účes na míru k vaší spokojenosti. Gabriela je členem HCF, vítězkou v soutěži TVA 2014 a 3x byla nominována v soutěži HDA.

www.salongabriela.cz

Top style


Prestižní kadeřnictví Top Style Salon se nachází v centru Plzně a uspokojí i nejnáročnější klientelu. Pyšní se titulem Salon Expert Premium. Nabízí stoprocentní servis, osobní přístup a příjemné prostředí s kadeřníky, kteří jsou pravidelně proškolováni. Zúčastňují se stáží na nové trendy v barvení i střizích, mají za sebou i školení pod vedením špičkových zahraničních kadeřníků.

www.topstylesalon.cz

Em-Hair


Při návštěvě salonu Em-Hair ihned zjistíte, že se jeho služby výrazně liší od nabídky běžných kadeřnictví. To vše v příjemné a přátelské atmosféře, díky které alespoň na chvíli zapomenete na starosti běžného dne. Vždy se snažíme najít cestu k tomu, abyste se cítili dobře nejenom v novém účesu, ale i odcházeli s dobrou náladou a spokojeni.

Arsen Margaryan