Partneři

URBAN DECAY

URBAN DECAY se od svého počátku snaží o nadčasovost v líčení a pyšní se produkty, které jsou jedinečné, odvážné a které vystupují z řady. Nabízí nekončící škálu kvalitní luxusní kosmetiky, včetně nejprodávanějších paletek na trhu. Stává se tak nepostradatelnou součástí make-upu žen po celém světě, a to i díky své filozofii. Urban Decay je Cruelty-Free, žádný z produktů tedy není testován na zvířatech. Hlavním mottem Urban Decay je „Krása na hraně“, Urban Decay ženy mají působit žensky, trošku nebezpečně a hlavně ne nudně.

Tuto americkou dekorativní kosmetiku najdete exkluzivně v parfumeriích Sephora.

koupit produkty

SEPHORA

Společnost SEPHORA působí úspěšně na českém trhu již od roku 2002. Ve svých 20 parfumeriích a v e-shopu nabízí široký sortiment vůní, dekorativní kosmetiky, péče o pleť a tělo a celou řadu kosmetických doplňků a pomůcek.

Kromě své bohaté nabídky kosmetických produktů nabízí SEPHORA svým zákazníkům celou řadu služeb – flash líčení, líčení na míru, úpravu obočí, personalizované balení, poradenství v péči o pleť a další.

H&M

H&M je švédská mezinárodní módní značka, která nabízí módu a kvalitu za nejlepší cenu a za udržitelnějších podmínek.

Má velmi pestré portfolio, ve kterém najdete nejenom kolekce pro ženy, muže, děti, ale taky sportovní oblečení, kosmetiku či bytové dekorace ve velmi přírodním švédském stylu.

Haute Coiffure Francaise

HAUTE COIFFURE FRANCAISE je klub talentovaných a kreativních kadeřnických salonů z celého světa. Tento klub sídlí v Paříži, kde se tito kadeřníci pravidelně, dvakrát ročně schází, vzdělávají se a vytváří nové světové trendy. Majitelé salonů jsou profesně známí a členství v HCF je prestižním oceněním jejich činnosti. Hlavní filozofií Vysokého kadeřnického umění je profesionální týmová kadeřnická práce na nejvyšší úrovni salonových služeb.

„Tito kadeřníci jsou nadšenci, kteří poskytují svým klientům nejnovější dámské i pánské střihy harmonizující barvou, celkovým stylem a dalším odborným poradenstvím.“ říká Irena Vavrušková, prezidentka HCF pro ČR.

www.kadernictvihcf.cz